Вакуумний масаж у Вінниці
Вакуумний масаж - це один із різновидів масажу, який ґрунтується на формуванні локального розрядження повітря в спеціальних насадках, що призводить до втягування шкіри в ділянці оброблюваних зон. При цьому посилюється крово- і лімфообіг, обмінні та трофічні процеси, підвищується м'язовий тонус, прискорюється процес розсмоктування рубців.


Показання:
передчасне в'янення шкіри;
атонія глибоких м'язів обличчя;
подвійне підборіддя;
рубцеві зміни шкіри;
вугровий висип;
Вакуумний масаж дає змогу опрацьовувати глибинні шари тканин і більш інтенсивно, порівняно з іншими видами масажу, впливати на мікроциркуляцію рідин - крові, лімфи та міжтканинної рідини, вмикати в роботу капіляри, що "спали" (не функціонують); посилювати обмінні процеси, що сприяє виведенню із зон застою і спалюванню жирових відкладень.
Вплив класичного (ручного) масажу не заглиблюється далі поверхневих тканин, дістатися глибинних структур за його допомогою абсолютно неможливо, але цього можна досягти за допомогою вакуумного масажу.
Вакуумний масаж може бути стабільний і лабільний. У разі стабільного типу насадки утримують на одному місці не більше ніж 2-3 секунди, а в разі лабільного методу насадки переміщаються поверхнею шкіри, не зупиняючись. При цьому шкіра піднімається на 1-3 см.
Записатись на процедуру
Переваги вакуумного масажу перед класичним
глибинне опрацювання тканин;
тривалий вплив (один сеанс діє протягом 3-5 діб);
візуальний контроль: за наявністю плям і (або) набряків можна судити про наявність застійних явищ;
активний лімфодренаж і судинна "гімнастика";антистресорна дія;
активація імунної системи організму;
омолодження організму.
Проведення процедури виконується на чисту шкіру, із застосуванням антицелюлітної олії. Водночас ділянки шкіри то втягуються, то виходять з-під неї, і в такий спосіб виконується масаж, що являє собою досить інтенсивний прийом розтирання - розминання.


Процедура викликає тимчасове підвищення температури тіла (це нормальна реакція організму), а також гіперемію шкіри і появу на ній плям.
Тривалість процедури залежить від оброблюваної зони і в середньому становить 5-20 хвилин.
Процедури проводяться з частотою щодня або через день.
Курс процедур - 20-25.
Протипоказання:
пухлини будь-якого характеру і локалізації;
гострі запальні процеси;
підвищена температура тіла;
різке виснаження організму;
виражений склероз судин зі схильністю до тромбозів;
неврози із судомними нападами;
варикозне розширення вен, тромбофлебіт;
гнійні та грибкові ураження шкіри;
друга половина вагітності;
захворювання серцево-судинної системи (міокардит, перикардит, вади серця, гіпертонічна хвороба III ступеня, інфаркт міокарда в гострому періоді, часті напади стенокардії, гостра серцево-судинна недостатність);
гострі болі в животі.
Дія вакуумного масажу посилюється в разі його поєднання з лікувальною фізкультурою, іншими видами фізіотерапії (інфрачервоний прогрів, міостимуляція, мікрострумова терапія), а також застосуванням антицелюлітної косметики в домашніх умовах.

